لوگو حسابداری شخصی کیف پول محک

حسابداری شخصی کیف پول محک

4.9
تصاویر حسابداری شخصی کیف پول محکتصاویر حسابداری شخصی کیف پول محکتصاویر حسابداری شخصی کیف پول محکتصاویر حسابداری شخصی کیف پول محک

توضیحات

نرم افزار حسابداری شخصی کیف پول محک


در شرایط اقتصادی نامساعد بیشتر هوای جیب خود را داشته باشید

با اپلیکیشن حسابداری شخصی کیف پول محک میتوانید تمامی هزینه ها و درآمدهای خود را ثبت و مدیریت کنید

اگر دوست دارید حساب و کتاب پول هایتان را داشته باشید و بدانید برای قسمت های مختلف زندگی تان چقدر هزینه می کنید یا می خواهید حساب و کتاب طلب و بدهی خود را داشته باشید کیف پول محک راه حلی هوشمند و ساده برای نیاز شماست .

با حسابداری موبایل کیف پول محک با طراحی ساده و زیبا عملکردی فوق العاده در ثبت و کنترل هزینه ها و درآمدهایتان دارد و با گزارشات کاربردی به شما این امکان را می دهد تا در هر لحظه به راحتی از وضعیت موجودی، هزینه ها و درآمدهایتان مطلع شوید.


ویژگی های کلیدی حسابداری شخصی کیف پول محک: • ثبت سریع و آسان هزینه ها و درآمدها

 • تعریف حساب های مختلف (نقدی و بانک) برای اینکه بدانید چقدر پول دارید و پول هایتان کجا خرج شده است.

 • ثبت و کنترل بدهی و طلب های شما از اشخاص

  -امکان تعریف بودجه بندی ماهانه و هفتگی برای اینکه بدانید برای هر موضوع هزینه (مثلا بنزین یا خوراکی ) چقدر می خواهید خرج کنید تا حساب و کتاب از کنترل تان خارج نشود.

  -ثبت موعد چک های دریافتی و پرداختی و اقساط، برای یاد آوری زمان پرداخت ها.

  -تعریف دسته بندی دلخواه برای هزینه ها و درآمد ها

  -دارای رابط کاربری ویژه تبلت ها : صفحه نمایش بزرگتر ، استفاده ساده تر

  -آپدیت های منظم و مناسب، برای پیاده سازی امکانات جدید مورد نیاز کاربران

  پشتیبانی آنلاین درون اپلیکیشن. یعنی هر لحظه بخواهید ما اینجاییم!


نکات مهم: • قبل هر بروزرسانی حتما پشتیبان گیری انجام دهید و پس از اتمام پشتیبانگیری با زدن دکمه "ارسال " فایل پشتیبان را به ایمیل یا تلگرام خود ارسال کنید.

 • تمام اطلاعات مالی شما بر روی گوشی شما ذخیره می شود و هیچ اطلاعات مالی از شما بر روی سرور های ما ذخیره نمی شود.(آفلاین)

  -بدلیل محرمانگی اطلاعات ، اطلاعات مالی شما فقط در گوشی شما ذخیره می شود. لذا در پشتیبان گیری و انتقال اطلاعات حسابداری خود به خارج از گوشی کوشا باشید تا در صورت بروز مشکل برای گوشی شما ، اطلاعات خود را حفظ نموده باشید.

 • در مقاطع زمانی معین (حداقل هفته‌ای یکبار) پشتیبان گیری انجام دهید و سپس با انتخاب گزینه ارسال آنرا به ایمیل یا تلگرام خود ارسال کنید.

  اطلاعات بیشتر :

  www.mahakwallet.ir


توجه : برای ارتباط با پشتیبانی به دو روش زیر می توانید اقدام نمایید :

1- در صورتی که نرم افزار را فعالسازی نموده اید از قسمت تنظیمات نرم افزار گزینه "ارتباط با پشتیبانی محک " را انتخاب نمایید و ازین طریق مشکل یا پیشنهاد خود را با تیم پشتیبانی کیف پول مطرح نمایید.

2- در صورتی که هنوز از نسخه ی رایگان کیف پول استفاده می کنید می توانید مشکل یا پیشنهاد خود را از طریق ایمیل MahakWalletApp@Gmail ارسال نمایید.


نرم افزار حسابداري کيف پول محک توسط شرکت مشاور نرم افزار محک پشتيباني و به‌روزرساني مي شود.

محک ارائه دهنده نرم افزارهای مالی و حسابداری ( حسابداری شخصی ، فروشگاهی ، تولیدی ، خدماتی ) . برای مشاهده سایر محصولات شرکت محک بر روی لینک زیر کلیک کنید:

http://yon.ir/3yjBP


تغییرات نسخه اخیر


 • رفع مشکل کار نکردن فرم گزارش حساب


توسعه دهنده

گروه نرم افزاری محک