لوگو تبدیل عکس به متن

تبدیل عکس به متن

تصاویر تبدیل عکس به متنتصاویر تبدیل عکس به متنتصاویر تبدیل عکس به متن

توضیحات

آموزش تبدیل عکس به متن فارسی در گوشی های ios


آیا تا به حال برای شما هم پیش آمده که نیاز باشد تا تبدیل تصویر به متن داشته باشید؟ برای همه‌ی ما بارها پیش آمده که باید مطالب موجود در یک فایل pdf، ‌صفحاتی از یک کتاب و یا یک تصویر دارای متن را تایپ کنیم و برای انجام این کار ساعت‌ها زمان از دست دادیم و یا مقدار زیادی هزینه پرداخت کردیم تا فرد دیگری این مطالب را برای ما تایپ کند. اما حالا با وجود پیشرفت تکنولوژی OCR دیگر چنین کاری معقول به نظر نمی‌رسد.


فناوری تبدیل تصویر به متن یا OCR می‌تواند دست نوشته‌ها و یا فایل‌های متنی مانند تصاویر اسناد اسکن شده و یا فایل‌های pdf و… را شناسایی کند و متن موجود در این فایل‌ها را به یک فایل متنی قابل ویرایش تبدیل کند. دقیقا همان کاری ما برای تبدیل محتوا متنی غیر قابل ویرایش به یک فایل متنی قابل ویرایش انجام می‌دادیم را فناوری تبدیل تصویر به متن یا OCR در چند ثانیه انجام می‌دهد. 


اما بسیاری از ابزار های موجود یا از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنند یا دقت پایینی دارند و نیاز به صرف هزینه های زیادی هستند.ما در این اپلیکیشن ابزاری را معرفی میکنیم با {آموزش تصویری + آموزش ویدیویی به صورت مرحله ای با دسترسی کامل به افزونه ها} که علاوه بر رایگان بودن از زبان فارسی با دقت بالا پشتیبانی میکند.

تغییرات نسخه اخیر

نسخه جدید

توسعه دهنده

MasterDanesh