لوگو بامبو، اولین مربی مالی

بامبو، اولین مربی مالی

4
تصاویر بامبو، اولین مربی مالیتصاویر بامبو، اولین مربی مالیتصاویر بامبو، اولین مربی مالیتصاویر بامبو، اولین مربی مالیتصاویر بامبو، اولین مربی مالی

توضیحات

بامبو نخستین مربی مالی شما. اپلیکیشن بامبو با ساده‌سازی مفاهیم مالی، به شما کمک می‌کند تا بهترین شیوه سرمایه‌گذاری و رسیدن به اهداف مالی را در اختیار داشته باشید.


مربی مالی مثل بامبو


بامبو به شما کمک می‌کند تا با تعیین درست اهداف، برنامه‌ریزی، پیگیری و پرداخت منظم به اهداف مالی خود برسید.


تعیین اهداف مالی


بامبو برای تعیین اهداف مالی به شما کمک می‌کند. خرید یا سرمایه‌گذاری؟ با توجه به زمان مورد نظرتان برای سرمایه‌گذاری یا مبلغ خرید موردعلاقه‌تان، می‌توانید اهداف مالی خود را در بامبو ایجاد کنید.


برنامه‌ریزی به سبک بامبو


برنامه‌ریزی سخت‌ترین قسمت رسیدن به اهداف مالی است. به کمک بامبو برنامه‌ریزی به کاری آسان و دوست‌داشتنی تبدیل خواهد شد.


پیگیری اهداف و پرداخت منظم


پیگیری اهداف مالی با کمک مربی مالی ساده‌تر خواهد شد. بامبو زمان و مبلغ پرداخت‌هایتان را به شما یادآوری می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اهداف خود برسید.


سرمایه‌گذاری هوشمندانه


بامبو سرمایه‌گذاری را به کاری ساده برای شما تبدیل خواهد کرد. بدون نیاز به داشتن ئانش از بازارهای مالی می‌توانید به سادگی و با آرامش خیال در بامبو سرمایه‌گذاری کنید.


موفقیت ساده است به اهداف بزرگ‌تری فکر کن


با در اختیار داشتن مربی مالی مثل بامبو، رسیدن به هر هدفی امکان‌پذیر است. اهداف مالی خود را انتخاب کنید و با کمک بامبو به آن‌ها برسید.


موفقیت به اعتبار و پشتوانه کارگزاری مفید


پشتوانه و اعتبار بامبو، دانش، تخصص و تجربه «هلدینگ مالی مفید» است. 25 سال سابقه مالی، رتبه نخست مدیریت سرمایه در صندوق‌های سرمایه‌گذاری، مدیریت حدود 6 هزار میلیارد تومان دارایی، و ارائه خدمت به بیش از 700 هزار مشتری تنها بخشی از سوابق درخشان "مفید" است. برای ساختن آینده بهتر، باید قدر لحظه‌ها را بدانید.


وبسایت: https://bambo.app/

کانال تلگرام: http://t.me/bamboapp/

اینستاگرام: https://www.instagram.com/bambo.app/

پشتیبانی: 02181902


تغییرات نسخه اخیر

رفع باگ های فنی و بهبود تجربه کاربری


توسعه دهنده

بامبو