لوگو اپلیکیشن رسمی باشگاه پرسپولیس‎

اپلیکیشن رسمی باشگاه پرسپولیس‎

5
تصاویر اپلیکیشن رسمی باشگاه پرسپولیس‎تصاویر اپلیکیشن رسمی باشگاه پرسپولیس‎تصاویر اپلیکیشن رسمی باشگاه پرسپولیس‎تصاویر اپلیکیشن رسمی باشگاه پرسپولیس‎

توضیحات

این اپلیکیشن، سامانه رسمی هواداری باشگاه پرسپولیس است. با استفاده از این اپلیکیشن، هواداران باشگاه پرسپولیس از طریق تلفن‌های هوشمند خود همراه و در کنار تیم محبوب خود خواهند بود.

در طراحی این اپلیکیشن تلاش شده است تا در کنار خدمات مربوط به ورزش و هواداری، خدمات متنوع دیگری نیز برای هواداران در نظر گرفته شود که در زندگی روزمره آن ها و افزایش کیفیت زندگی شهروندی آن ها تأثیرگذار خواهد بود.


از جمله خدمات متنوعی که در این اپلیکیشن ارائه شده است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


• اخبار: با استفاده از این اپلیکیشن هواداران قادر خواهند بود تا اخبار اختصاصی مربوط به باشگاه پرسپولیس را قبل از انتشار در هر رسانه خبری دیگری از طریق این اپلیکیشن دریافت نمایند.

• محتوای اختصاصی: هر روز و هر لحظه، محتواهای اختصاصی به این اپلیکیشن اضافه می‌شود و هواداران از طریق این اپلیکیشن به این محتوای اختصاصی که در هیچ رسانه دیگری منتشر نخواهد شد، دسترسی خواهند داشت.

• آخرین نتایج: هواداران با استفاده از این اپلیکیشن به نتایج لحظه‌ای مسابقات تیم محبوب خود در دسترسی خواهند داشت.

• پیش‌بینی: یکی از دقیق‌ترین و به‌روزترین سامانه‌های پیش‌بینی در این اپلیکیشن قرار گرفته است تا هواداران نتایج مسابقات مختلف تیم خود و تیم‌های دیگر را پیش‌بینی کرده، امتیاز بگیرند.

• جدول لیگ: بر اساس آخرین نتایج مسابقات لیگ جدول لیگ به‌روزرسانی می‌شود تا هواداران از رتبه‌بندی این جدول مطلع شوند.

• معرفی تیم: معرفی بازیکنان، کادر مربیان تیم، مدیران و تاریخچه تیم نیز در این اپلیکیشن قرار گرفته تا هواداران با تیم خود بیش از پیش آشنا شوند.

• خرید شارژ: از طریق این اپلیکیشن، هواداران قادر خواهند بود تا کلیه سیم‌کارت‌های تلفن همراه اعتباری خود و یا دوستان و آشنایانشان را شارژ کرده و از این طریق، به تیم محبوب خود نیز از نظر مالی کمک نمایند.


در آینده نیز خدمات متنوع دیگری به این اپلیکیشن اضافه خواهد شد تا آنجا که هواداران قادر خواهند بود یک روز خود را با استفاده از خدمات این اپلیکیشن سپری کرده و از خدمات متنوع آن استفاده نمایند.


اپلیکیشن را دانلود کنید و دوستان پرسپولیسی خود را نیز مطلع کنید.

تغییرات نسخه اخیر

- رفع مشکل کرش روی بعضی گوشی‌ها

- بهبود نمایش رتبه کاربر در جدول رده‌بندی پیش‌بینی‌ها

توسعه دهنده

آتیه داده پرداز